Aktuality, pozvánky

Logo projektu Artslexikonu

Logo projektu Artslexikonu

..... můžete-li, šiřte.....
Výzva pro nadšence

Výzva pro nadšence

.... ke spolupráci na Artslexikonu ...... viz http://artslexikon.cz/
Výstava "Podblanicko a Posázaví v rekonstrukcích a kresbách" - obrázek

Výstava "Podblanicko a Posázaví v rekonstrukcích a kresbách" - obrázek

Výstavu lze shlédnout v Muzeu Podblanicka ve Vlašimi v termínu 9.9. - 3.10.2010. Vstupné mírné v rozmezí 5 až 15 Kč.
Pozvánka a upozornění na reprezentativní mezinárodní konferenci Podnikohospodářské fakulty VŠE, která se uskuteční ve dnech 15.6.-16.6.2010 v Praze. Bližší informace o programu a možnost přihlášky viz na  http://konference.fph.vse.cz/ .
Mezinárodní vědecká konference IGU-LUCC s názvem "Land Use and Land Cover Changes in a Globalised World" se uskuteční v Praze ve dnech 28.6. - 1.7.2010. Přihlášky a bližší informace podá kabrda@seznam.cz .
Upozornění na připravovanou konferenci na Slovensku s názvem "Nové impulzy v regionálnom rozvoji stredoeurópskeho priestoru." 18. mezinárodní geografická konference se uskuteční 22.-23.4.2010 na Univerzitě Konštantína Filosofa v Nitře. Kontakt na pořadatele:  michal.bilic@ukf.sk .
Konference "Udržitelný rozvoj měst" se uskuteční v Jablonci nad Nisou ve dnech 25.5. - 26.5 2010. Blíže viz pozvánka a stránky www.timur.cz. Konference je určena jak pro zástupce veřejného sektoru (politici i úředníci, zástupci ministerstev, krajů, odborných a neziskových institucí), tak pro účastníky z výzkumných organizací a vysokých škol zabývajících se související problematikou a zástupce firem se vztahem k životnímu prostředí a udržitelnému rozvoji.
Studio AXIS pořádá

10. ročník konference s doprovodnou výstavou a exkurzemi

Datum a místo konání:
23. - 24. 3. 2010 - úterý a středa - od 9 do 18 h
Masarykova kolej, Thákurova 1, Praha 6

Nakladatelství ASPI - Wolters Kluwer vyšlo vstříc (nejen) studentům Arts managementu, ale i všem dalším zájemcům a uvedlo na trh zvýhodněný balíček čtyř publikací, jejichž zakoupením ušetříte cca Kč 240,-.
Průběžně aktualizovány byly a jsou i další dva weby, tj. http://mypublication.webgarden.cz/,

 http://kultura-unas.webgarden.cz/, zejména pokud jde o publikační aktivity, zajímavé konference a závěrečné práce mých studentů. 

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano. (17 | 100%)
Ne ( | 0%)
Stránky spravuje a tvoří Eva Heřmanová, Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one