Něco málo o znamení Vodnáře - obrázek

Něco málo o znamení Vodnáře - obrázek

..... aneb o těch lednových zrozencích .......
 
       Vzdušná znamení, mezi které Vodnář patří, jsou zaměřená především myšlenkově a rozumově. Uvažování u nich většinou trochu převládá nad cítěním, ale přitom nelze říci, že by byli vždy racionální - právě naopak, typický Vodnář vám pravděpodobně bude připadat jako všechno, jen ne rozumný. Se svými bláznivými a avantgardními nápady totiž dalece předbíhá svoji dobu a jeho ztřeštěné myšlenky možná nejsou příliš praktické, ale o to víc inspirativní a zajímavé.

       Vodnáři žijí svými vysokými ideály, z nichž nejdůležitější jsou svoboda, spolupatřičnost a spravedlnost. Vysoce si cení své svobody a volnosti, ale stejně důležitý je pro ně i jejich okruh přátel a známých, se kterými sdílejí podobné myšlenky a názory. Někde uvnitř své duše Vodnáři věří, že náš svět se jednou stane lepším a krásnějším. Planeta Uran jim dává rebelantství, se kterým jsou schopni bojovat i za ty nejpřevratnější myšlenky, pokud přispějí k rovnosti, svobodě a spravedlnosti ve světě. Nemají rádi předsudky a omezené lidi, naopak se jim líbí všechno novátorské, perspektivní a trochu provokativní.

       Mezi stinné stránky vodnářské povahy patří nestálost. Mají tolik nápadů a myšlenek, že ani jejich celý život by jim nestačil k jejich uskutečnění, proto není divu, že se mnohdy do něčeho nadšeně pustí, ale už to nedokončí. Ve společnosti se proto nejlépe uplatní, když se jim pro své ušlechtilé reformátorské cíle podaří získat a nadchnout i další lidi kolem sebe.
22.01.2012 12:56:14
hermanova
Průběžně aktualizovány byly a jsou i další dva weby, tj. http://mypublication.webgarden.cz/,

 http://kultura-unas.webgarden.cz/, zejména pokud jde o publikační aktivity, zajímavé konference a závěrečné práce mých studentů. 

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano. (17 | 100%)
Ne ( | 0%)
Stránky spravuje a tvoří Eva Heřmanová, Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one