Jarek Nohavica. Silná, vyjímečná básnická a písničkářská osobnost, oplývající přirozeností a pravdivostí svých sdělení. Díky, že jste, Jarku. 
Jarek Nohavica.jpg
Mám jizvu na rtu.jpg
Jaromír Nohavica.jpg
Marta Kubišová. Na ní je na první pohled vidět, že byla a je vždy opravdová, hrdá a tedy nebezpečná. Proto se na ni minulý režim zaměřil a snažil se ji zdiskreditovat a zcela vymazat z paměti a srdce českého národa. To se samozřejmě nemohlo podařit a nepodařilo. Je její velkou zásluhou, že dnes umíme snít o lepším světě, že nám není jedno, co se ve společnosti děje a že umíme rozlišovat mezi tím, co je a co není správné. Abychom dosáhli svých cílů a snů, stačí mít  "srdce" a dělat to, co je správné, namísto toho, co je snadné a momentálně výhodné.
M. Kubišová .jpg
Zdivočelá země.jpg
M. Kubišová 1969.jpg
Karel Kryl - byl člověk, který se narodil proto, aby morálně držel náš národ v těžkých dobách. Byl tu, aby otevřel oči českému a slovenskému národu. Je obrovská škoda, že dnes již nežije, nicméně je teď na nás všech, abychom z české země udělali to, o co usiloval celý život. Patří mu dík a úcta za to, že byl vnitřně krásný a opravdový člověk a za to, že nemlčel. Ze současného stavu věcí by se ale musel nejspíše zbláznit.
K. Kryl 1990.jpg
Pochod  gustapa.jpg
Maškary.jpg
Průběžně aktualizovány byly a jsou i další dva weby, tj. http://mypublication.webgarden.cz/,

 http://kultura-unas.webgarden.cz/, zejména pokud jde o publikační aktivity, zajímavé konference a závěrečné práce mých studentů. 

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano. (17 | 100%)
Ne ( | 0%)
Stránky spravuje a tvoří Eva Heřmanová, Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one